ANASAYFA HAKKIMIZDA MAKİNELER MODELLER İLETİŞİM
Konfeksiyon Makinesi Fuar Fotoğrafları
Kalite Belgelerimiz
Tuna Plise :: Plise Makinesi, Pleating Machine, Plise, Pilise, Plisoley, Plikaşe, Kresh, Kreş, Deri, Düz plise - TP160-X Computer Controlled Automatic Pleating Machine - АВТОМАТИЗИРОВАННЫЙ ГОФРИРОВАЛЬНЫЙ СТАНОК, УПРАВЛЯЕМЫЙ КОМПЬЮТЕРОМ СО ТР160-Х - TP160-X مكينة بيليسة آلية ذات المراقبة الحاسوبية PLİSE NEDİR? Isı tutan ve katlanmaya elverişli olan kumaşı, deriyi veya kâğıdı belli bir düzen içinde makine yardımıyla katlayarak şekillendirme işine PLİSE, bu işi yapan çok özellikli makineye de Tuna Plise :: Plise Makinesi, Pleating Machine, Plise, Pilise, Plisoley, Plikaşe, Kresh, Kreş, Deri, Düz plise - TP160-X Computer Controlled Automatic Pleating Machine - АВТОМАТИЗИРОВАННЫЙ ГОФРИРОВАЛЬНЫЙ СТАНОК, УПРАВЛЯЕМЫЙ КОМПЬЮТЕРОМ СО ТР160-Х - TP160-X مكينة بيليسة آلية ذات المراقبة الحاسوبيةPLİSE MAKİNESİ denir...
Tuna Plise :: Plise Makinesi, Pleating Machine, Plise, Pilise, Plisoley, Plikaşe, Kresh, Kreş, Deri, Düz plise - TP160-X Computer Controlled Automatic Pleating Machine - АВТОМАТИЗИРОВАННЫЙ ГОФРИРОВАЛЬНЫЙ СТАНОК, УПРАВЛЯЕМЫЙ КОМПЬЮТЕРОМ СО ТР160-Х - TP160-X مكينة بيليسة آلية ذات المراقبة الحاسوبية

Tuna Plise :: Plise Makinesi, Pleating Machine, Plise, Pilise, Plisoley, Plikaşe, Kresh, Kreş, Deri, Düz plise - TP160-X Computer Controlled Automatic Pleating Machine - АВТОМАТИЗИРОВАННЫЙ ГОФРИРОВАЛЬНЫЙ СТАНОК, УПРАВЛЯЕМЫЙ КОМПЬЮТЕРОМ СО ТР160-Х - TP160-X مكينة بيليسة آلية ذات المراقبة الحاسوبية
Tuna Plise' ye hoş geldiniz.

Firmamız TUNA PLİSE; fason olarak plise ve plise makineleri imalatı yapan bir kuruluştur.

Tuna Plise :: Plise Makinesi, Pleating Machine, Plise, Pilise, Plisoley, Plikaşe, Kresh, Kreş, Deri, Düz plise - TP160-X Computer Controlled Automatic Pleating Machine - АВТОМАТИЗИРОВАННЫЙ ГОФРИРОВАЛЬНЫЙ СТАНОК, УПРАВЛЯЕМЫЙ КОМПЬЮТЕРОМ СО ТР160-Х - TP160-X مكينة بيليسة آلية ذات المراقبة الحاسوبيةPLİSE; ısı tutan ve katlanmaya elverişli olan kumaşı, deriyi veya kâğıdı belli bir düzen içinde makine yardımıyla katlayarak şekillendirme işine denir.Bu işi yapan çok özellikli makineye de PLİSE MAKİNESİ denir.

Günümüz dünyasında pliseyi; erkek-bayan iç ve dış giyiminden nevresim takımlarına, döşemelik kumaşlardan perdeye kadar her yerde görmek mümkündür. Zira plise; bir aksesuardır ve ürüne değişik bir hava katması sebebiyle modanın hiçbir zaman vazgeçmediği bir gerçektir.Pliseyi basit bir işlem olarak görmemek gerekir.

Her ne kadar işi yapan makinelerde olsa, her meslekte olduğu gibi plisede ustalık ve uzmanlık gerektirir. Bu sebeple firma olarak 1982 senesinden bu yana gelen tecrübemizle fason olarak bu mesleği sürdürmekteyiz.


Ayrıca firmamız PLİSE MAKİNESİ imalatını da gerçekleştirmektedir. 1994 senesinde İstanbulda düzenlenen tekstil makineleri fuarına plise makinesi çıkaran tek Türk firmasıdır.

Dolayısıyla temelden bu işin içindeyiz. Son yıllarda ise teknolojiyi de sonuna kadar kullanarak fason pliseci olmanın da verdiği avantaj ve tecrübeyle servo motor kontrollü, dokunmatik ekranlı, model ölçülerini hafızaya alabilen kullanıcı dostu bir makine imal ettik ve bu zaman zarfında satışlarımız artarak devam etti.

Tuna Plise :: Plise Makinesi, Pleating Machine, Plise, Pilise, Plisoley, Plikaşe, Kresh, Kreş, Deri, Düz plise - TP160-X Computer Controlled Automatic Pleating Machine - АВТОМАТИЗИРОВАННЫЙ ГОФРИРОВАЛЬНЫЙ СТАНОК, УПРАВЛЯЕМЫЙ КОМПЬЮТЕРОМ СО ТР160-Х - TP160-X مكينة بيليسة آلية ذات المراقبة الحاسوبيةBu işin en güzel vitrininin uluslararası fuarlar olduğunu bilerek her yıl İSTANBUL TÜYAP'ta düzenlenen Uluslararası Konfeksiyon Makineleri Fuarı'na iştirak ediyoruz.

Günümüz dünyasında her sektörde olduğu gibi özellikle tekstilde de önemli olan marka olabilmek ve kalabilmektir, Ve bu iş iki temel üzerinedir.

Birincisi kalite, ikincisi ise güven. Firma olarak prensibimiz daima şudur; "Yaptığımız işi önce bizim beğenmemiz." Yani öncelik kalite.

Sonrası ise kendiliğinden meydana gelir, o da güven. İşte bu nedenle TUNA PLİSE olarak; modayı yakından takip etmekte, makine ve ekipmanlarımızı buna göre yenilemekte, kalite ve samimiyetimizle hep daha iyiye doğru yol almaktayız.

Tuna Plise 2010 © Copyright. Tüm Hakları Saklıdır.
MX Bilişim